Филтри -

Машини за складирање Ameise од Романија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Машини за складирање Ameise од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.814 € RON 9.020 RON
Електричен палетар
Носивост 1100 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.423 € RON 12.040 RON
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.247 € RON 21.110 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.450 € RON 22.120 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.5 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.321 € RON 11.540 RON
Електричен палетар
Носивост 1300 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
496,70 € RON 2.469 RON
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
466,30 € RON 2.318 RON
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
нови ножичест палетар Ameise LLT 0.3 LLT 0.5 LLT 0.15 нови ножичест палетар Ameise LLT 0.3 LLT 0.5 LLT 0.15 нови ножичест палетар Ameise LLT 0.3 LLT 0.5 LLT 0.15
3
Контактирајте го продавачот
400,40 € RON 1.990 RON
Ножичест палетар
Носивост 150 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи