Филтри -

Машини за складирање Apex

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за складирање Apex

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
рачен виљушкар Apex WH20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Година 2020 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2018 Километража Сила
Италија, Rome
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножичест палетар
Носивост 1000 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Rome
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се