Филтри -

Машини за складирање Atlet

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Машини за складирање Atlet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Електричен палетар
Година 01/2004 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година 2013 Километража 2904 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2012 Километража 284 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
аукција 53,39 € SEK 600 SEK
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 1095 м/ч Сила
Шведска, Härryda
Контактирајте го продавачот
аукција 35,59 € SEK 400 SEK
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2446 м/ч Сила
Шведска, Härryda
Контактирајте го продавачот
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Härryda
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Палетен вилушкар
Година 2007 Километража 3085 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година 2009 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година 2009 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.7 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Висина на подигање 3.29 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.795 €
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Висина на подигање 2.99 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
аукција 350 € Без ДДВ
Електричен палетар
Година 2013 Километража Сила
Португалија, 8400-607 Lagoa
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.4 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 585 мм
Година 2015 Километража 108 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Atlet PSD125/160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.79 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2004 Километража 3793 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Atlet PS125TV299
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.99 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 2121 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Atlet PLP200P
1
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 2416 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Atlet PLL145
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1450 кг Гориво електро Должина на вилушка 1 м
Година 2012 Километража 2900 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Atlet 160STFV360ASN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 2170 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Atlet 160STFV360ASN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 2518 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
445 €
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг
Година 2022 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2015 Километража 2400 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
палетен вилушкар Atlet CS 12.5 палетен вилушкар Atlet CS 12.5
2
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 0.29 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража 150 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 0.48 м Должина на вилушка 115 м
Година 2011 Километража 2500 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се