Филтри -

Машини за складирање Atlet од Холандија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Машини за складирање Atlet од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.7 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Електричен палетар
Година Километража Сила
Холандија, Westerbroek
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Должина на вилушка 1.13 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2013 Километража 2084 м/ч Сила
Холандија, IJsselmuiden
Контактирајте го продавачот
2.795 €
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Висина на подигање 2.99 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Висина на подигање 3.29 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Должина на вилушка 1013 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
аукција 250 €
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Bunnik
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
рачен виљушкар Atlet PLE - 180 рачен виљушкар Atlet PLE - 180
2
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Рачен виљушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.73 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 0.29 м Должина на вилушка 0.12 м
Година 2013 Километража 1404 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 0.48 м Должина на вилушка 115 м
Година 2011 Километража 2500 м/ч Сила
Холандија, Sneek
палетен вилушкар Atlet CS 12.5 палетен вилушкар Atlet CS 12.5
2
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 0.29 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража 150 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Должина на вилушка 1.13 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Должина на вилушка 1.1 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 2176 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2015 Километража 2400 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.65 м
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
650 € Без ДДВ
Електричен палетар
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
2.350 €
Рачен виљушкар
Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1 м
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.150 €
Рачен виљушкар
Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1 м
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Veen
палетен вилушкар Atlet PSD125/160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.79 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2004 Километража 3793 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Atlet PLL180L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Ширина на вилушки 520 мм
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се