Филтри -

Машини за складирање BT од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за складирање BT од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 725 € Без ДДВ
Електричен палетар
Година 2007 Километража 1387 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 425 € Без ДДВ
Електричен палетар
Гориво електро
Година Километража Сила
Франција
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 1.200 € Без ДДВ
Електричен палетар
Гориво електро
Година 2017 Километража 3269 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 520 мм
Година 2018 Километража 780 м/ч Сила
Франција, Vitrolles
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 1766 м/ч Сила
Франција, Vitrolles
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2200 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2018 Километража 841 м/ч Сила
Франција, Vitrolles
Контактирајте го продавачот
2.499 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.18 м
Година 2014 Километража 650 м/ч Сила
Франција, Montceaux-lès-Vaudes
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се