Филтри -

Машини за складирање BT од Германија

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

53 огласа: Машини за складирање BT од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 1526 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 967 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2655 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 3777 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 2295 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.58 м
Година 2012 Километража 1542 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.58 м
Година 2012-11 Километража 2015 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.280 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2002 Километража 2998 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 2000 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.58 м
Година 2012 Километража 2500 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2010 Километража 2015 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.450 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 0.9 м
Година 2010 Километража 1513 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 1369 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг
Година 2014 Километража 1043 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг
Година 2020 Километража 1831 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
аукција 120 €
Електричен палетар
Година 2008 Километража 6267 м/ч Сила
Германија, Wölfersheim
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.58 м
Година 2013 Километража 381 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2009 Километража 1550 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.35 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 2345 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.58 м
Година 2013 Километража 334 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2010 Километража 2411 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг
Година 2013 Километража 3067 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 498 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Електричен палетар
Гориво електро
Година 2015 Километража 5208 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 589 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
палетен вилушкар BT SWE160L палетен вилушкар BT SWE160L палетен вилушкар BT SWE160L
3
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 1926 м/ч Сила
Германија, Werl
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи