Филтри -

Машини за складирање BT од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за складирање BT од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.056 € PLN 21.900 PLN
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 822 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
3.878 € PLN 16.800 PLN
Електричен палетар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Celiny
Контактирајте го продавачот
3.924 € PLN 17.000 PLN
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2013 Километража 1556 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
4.132 € PLN 17.900 PLN
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 5059 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
3.463 € PLN 15.000 PLN
Електричен палетар
Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 4538 м/ч Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Рачен виљушкар
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Полска, Radom
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се