Филтри -

Машини за складирање BT од Шпанија

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

40 огласа: Машини за складирање BT од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2017 Километража 657 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2016 Километража 4506 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2016 Километража 10723 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LPE 200
1
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 10238 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2017 Километража 767 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2016 Километража 111 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2014 Километража 10698 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2015 Километража 1139 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2015 Километража 829 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2017 Километража 495 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2015 Километража 1272 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 10532 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.35 м
Година 2007 Километража 4864 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.72 м
Година 2016 Километража 4763 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 750 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.5 м
Година 2013 Километража 645 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
2.600 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2017 Километража 6623 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 608 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 6638 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Електричен палетар
Гориво електро
Година Километража 11574 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2014 Километража 7806 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LPE 200
1
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 5102 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LWE 160
1
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 2964 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LWE 200 Li-ion
1
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LWE 200
1
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 3611 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 2456 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи