Филтри -

Машини за складирање BT од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за складирање BT од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.443 € UAH 179.500 UAH
Палетен вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
4.439 € UAH 179.300 UAH
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2 м
Година 2016 Километража 10 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2400 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2474 м/ч Сила
Украина, с. Петропавлівська Борщагівка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се