Филтри -

Машини за складирање BT од Унгарија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за складирање BT од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар BT SWE20D V-3508 палетен вилушкар BT SWE20D V-3508 палетен вилушкар BT SWE20D V-3508
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар BT S10  V-3267 палетен вилушкар BT S10  V-3267 палетен вилушкар BT S10  V-3267
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.71 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.7 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.195 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен палетар BT LWE130 V-3153 електричен палетар BT LWE130 V-3153 електричен палетар BT LWE130 V-3153
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.195 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 4.15 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен влекач BT ERGOMOVER 608 A V-2714 електричен влекач BT ERGOMOVER 608 A V-2714 електричен влекач BT ERGOMOVER 608 A V-2714
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 500 кг
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска приколка
Носивост 500 кг
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.35 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Висина на подигање -190 м Должина на вилушка 2.5 м
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се