Филтри -

Машини за складирање Baka

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за складирање Baka

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Електричен влекач
Носивост 7000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.4 м
Година 2019 Километража 26 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
402,40 € DKK 3.000 DKK
Палетен вилушкар
Гориво електро
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2013 Километража 350 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
13.000 € GBP 11.140 GBP
Електричен палетар
Носивост 3000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.24 м
Година 1997 Километража 400 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 8000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.26 м
Година 2008 Километража 3600 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.83 м
Година 2019 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 10000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.54 м
Година 2007 Километража 1000 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 20000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.29 м
Година 2016 Километража 125 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се