Филтри -

Машини за складирање Baka од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за складирање Baka од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2013 Километража 350 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
34.980 € GBP 29.970 GBP
Палетен вилушкар
Носивост 2800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.01 м
Година 2019 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 20000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.29 м
Година 2016 Километража 125 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 8000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.26 м
Година 2008 Километража 3600 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
12.990 € GBP 11.130 GBP
Електричен палетар
Носивост 3000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.24 м
Година 1997 Километража 400 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.83 м
Година 2019 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 5000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2010 Километража 2195 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.79 м
Година 2002 Километража 47670 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 4000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2011 Километража 165 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се