Филтри -

Машини за складирање Baoli

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за складирање Baoli

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови електричен палетар Baoli EP15-03 нови електричен палетар Baoli EP15-03 нови електричен палетар Baoli EP15-03
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Белгија, Hulshout
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се