Филтри -

Машини за складирање Bauer

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за складирање Bauer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 30 €
Количка со платформа
Година Километража Сила
Германија, Gernsbach
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
количка со платформа Bauer FSP-1 - Fass-Stapelpalette количка со платформа Bauer FSP-1 - Fass-Stapelpalette
2
Контактирајте го продавачот
аукција 30 €
Количка со платформа
Година Километража Сила
Германија, Gernsbach
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
количка со платформа Bauer SKW-ET 250 - Spähnekübel количка со платформа Bauer SKW-ET 250 - Spähnekübel
2
Контактирајте го продавачот
аукција 20 €
Количка со платформа
Година Километража Сила
Германија, Gernsbach
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
количка со платформа Bauer CARRO BAUER SÜDLOHN количка со платформа Bauer CARRO BAUER SÜDLOHN
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка со платформа
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
количка со платформа Bauer количка со платформа Bauer
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка со платформа
Носивост 760 кг
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се