Филтри -

Машини за складирање Bradshaw

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за складирање Bradshaw

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 99 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 6000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2013 Километража 7679 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2009 Километража 4914 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 7000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 3807 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 2139 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
3.618 € GBP 3.100 GBP
Електричен влекач
Носивост 3000 кг
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2015 Километража 3116 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 7000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2014 Километража 3008 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 4500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2013 Километража 139 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража 221 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се