Филтри -

Машини за складирање Bradshaw од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за складирање Bradshaw од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.995 €
Електричен влекач
Носивост 8000 кг
Година 2015 Километража 4840 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 99 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 6000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2013 Километража 7679 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2009 Километража 4914 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 7000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 3807 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 2139 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2015 Километража 3116 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 7000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2014 Километража 3008 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 4500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2013 Километража 139 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се