Филтри -

Машини за складирање CAT

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за складирање CAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2014 Километража 900 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Ширина на вилушки 560 мм
Година 2016 Километража 1166 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1 м
Година 2013 Километража 1613 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се