Филтри -

Машини за складирање Caterpillar

Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

99 огласа: Машини за складирање Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
електричен палетар Caterpillar NPV20N електричен палетар Caterpillar NPV20N електричен палетар Caterpillar NPV20N
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 3109 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 1108 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 683 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Caterpillar NSP16N палетен вилушкар Caterpillar NSP16N палетен вилушкар Caterpillar NSP16N
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2010 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2018 Километража 2364 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
386,70 € PLN 1.649 PLN
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
342,20 € PLN 1.459 PLN
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 2018 Километража 2331 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
палетен вилушкар Caterpillar NSP12N
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2010 Километража 1540 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2 м
Година 2015 Километража 3182 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
палетен вилушкар Caterpillar NSR16 TREV5400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2003 Километража 1538 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Година Километража 2731 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Година Километража 3612 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Година Километража 2982 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 3118 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 2135 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 1753 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.35 м
Година 2016 Километража 1183 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 2629 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2408 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Година Километража 1073 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2012 Километража 3233 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2013 Километража 2833 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2 м
Година 2015 Километража 886 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2 м
Година 2015 Километража 2026 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи