Филтри -

Машини за складирање Climax

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за складирање Climax

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.5 м
Година 2017 Километража 145 м/ч Сила
Франција, Escaudain
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се