Филтри -

Машини за складирање Combilift

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за складирање Combilift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.690 € GBP 17.720 GBP
Палетен вилушкар
Носивост 2350 кг Висина на подигање 2.5 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2020 Километража 3700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража 1875 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.05 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 2187 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се