Филтри -

Машини за складирање Crown од Франција

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

29 огласа: Машини за складирање Crown од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 230 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.4 м
Година 2019 Километража 4082 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен палетар Crown WT3040
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 5098 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.7 м
Година 2016 Километража 2050 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.67 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 3170 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1100 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 4493 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1360 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.96 м
Година 2010 Километража 2650 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.23 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2013 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.67 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 4025 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.33 м
Година 2008 Километража 618 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.95 м
Година 2011 Километража 1118 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2014 Километража 118 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 2.45 м
Година 2015 Километража 254 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.44 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 9109 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1360 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.22 м
Година 2013 Километража 9166 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Година 2013 Километража 5368 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.4 м
Година 2008 Километража 4857 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м
Година 2012 Километража 988 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 2.4 м
Година 2012 Километража 20846 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 2.4 м
Година 2012 Километража 2127 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Crown WE2300-16 палетен вилушкар Crown WE2300-16 палетен вилушкар Crown WE2300-16
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.47 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Crown WE2300-16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.23 м
Година 2012 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 1297 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.67 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 3763 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи