Филтри -

Машини за складирање Crown од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за складирање Crown од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Brescia
палетен вилушкар Crown WF3000 1.2 палетен вилушкар Crown WF3000 1.2
2
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.93 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1100 кг Висина на подигање 3.23 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 3.2 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2010 Километража Сила
Италија, Brescia
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се