Филтри -

Машини за складирање Demico

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Машини за складирање Demico

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Количка со платформа
Носивост 7000 кг
Година 01/1992 Километража Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Количка со платформа
Година 01/1999 Километража Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand

Други марки во делот "Машини за складирање"

аукција 500 €
Електричен палетар
Година 2016 Километража 4458 м/ч Сила
Холандија, Ede
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетни сталажи Winkelstelling палетни сталажи Winkelstelling
2
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Deurne
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Палетен вилушкар
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетни сталажи Winkelstelling (2x) палетни сталажи Winkelstelling (2x) палетни сталажи Winkelstelling (2x)
3
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Druten
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 450 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
палетни сталажи Framework and Pallet Rack 24 Meters
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Палетен вилушкар
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 50 €
Магацинска скала
Година Километража Сила
Холандија, Zwijndrecht
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетни сталажи IMPEX - Legbordstelling - Let op laatste loten палетни сталажи IMPEX - Legbordstelling - Let op laatste loten
2
аукција 350 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Kapellebrug
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Палетен вилушкар
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 1.000 €
Електричен палетар
Година 2007 Километража 15412 м/ч Сила
Холандија, Ede
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетни сталажи Opbergkast
1
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Магацинска скала
Година Километража Сила
Холандија, Zutphen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Палетен вилушкар
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција аукција
Количка со платформа
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 131 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.6 м
Година 2020 Километража 4961 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.6 м
Година 2020 Километража 2489 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
аукција 10 €
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Холандија, Westerhoven
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Холандија, Culemborg
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 1.000 €
Електричен палетар
Година 2004 Километража 19533 м/ч Сила
Холандија, Ede
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 50 €
Електричен палетар
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Drachten
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција аукција
Електричен палетар
Носивост 1000 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 160 мм
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи