Филтри -

Машини за складирање Doosan

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

19 огласа: Машини за складирање Doosan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1800 кг
Година 2014 Километража 1119 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
2.150 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2021 Километража 35 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.56 м
Година 2019 Километража 192 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
4.495 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Nijkerkerveen
аукција 150 €
Палетен вилушкар
Година 2016 Километража 3084 м/ч Сила
Германија, Damme
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 150 €
Палетен вилушкар
Година 2016 Километража 6302 м/ч Сила
Германија, Damme
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 150 €
Палетен вилушкар
Година 2015 Километража 5341 м/ч Сила
Германија, Damme
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 1.000 €
Електричен палетар
Година 2015 Километража 2296 м/ч Сила
Холандија, Siebengewald
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 1.000 €
Електричен палетар
Година 2015 Километража 2296 м/ч Сила
Холандија, Siebengewald
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 1.500 €
Електричен палетар
Година 2015 Километража 2190 м/ч Сила
Холандија, Siebengewald
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
349 €
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг
Година 2023 Километража Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
1.599 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
4.190 €
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2022 Километража 30 м/ч Сила
Германија, Eltmann
палетен вилушкар Doosan BSL 16 N 7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.32 м
Година 2022 Километража 355 м/ч Сила
Германија, Twist
аукција 1.500 €
Електричен палетар
Година 2015 Километража 1126 м/ч Сила
Холандија, Siebengewald
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Ede gld
нови рачен виљушкар Doosan LPM15N-7 нови рачен виљушкар Doosan LPM15N-7
2
Контактирајте го продавачот
2.145 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Ede gld
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Должина на вилушка 1 м
Година Километража Сила
Холандија, Nijkerkerveen
Контактирајте го продавачот
5.299 €
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 3.2 м
Година 2018 Километража 41 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи