Филтри -

Машини за складирање EP Equipment од Холандија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Машини за складирање EP Equipment од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.395 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Wijchen
палетен вилушкар EP Equipment EST122 палетен вилушкар EP Equipment EST122 палетен вилушкар EP Equipment EST122
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Zaltbommel
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
палетен вилушкар EP Equipment EST122 палетен вилушкар EP Equipment EST122 палетен вилушкар EP Equipment EST122
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Zaltbommel

Други марки во делот "Машини за складирање од Холандија"

Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2016 Километража 2813 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Електричен влекач
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 2351 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2016 Километража 5471 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2016 Километража 9861 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 700 мм
Година 2018 Километража 2751 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.8 м
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 2439 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.6 м
Година 2014 Километража 5134 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 3101 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2014 Километража 5103 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 670 мм
Година 2018 Километража 2184 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.68 м
Година 2019 Километража 7271 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.68 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 800 мм
Година 2019 Километража 8801 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2017 Километража 5522 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
345 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.68 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 1408 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.850 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.08 м
Година 2013 Километража 4678 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.350 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.65 м
Година 2002 Километража 1595 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.85 м
Година 2020 Километража 2742 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 3 м
Година 2004 Километража 2113 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи