Филтри -

Машини за складирање EP Equipment од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за складирање EP Equipment од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.746 € PLN 33.500 PLN
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.125 м Должина на вилушка 1.15 м Брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
845,10 € PLN 3.655 PLN
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Krakow
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.430 € PLN 49.450 PLN
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
4.046 € PLN 17.500 PLN
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
4.608 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Гориво електро Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.151 м
Година 2020 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Białystok
нови електричен палетар EP Equipment F4
1
Контактирајте го продавачот
924,90 € PLN 4.000 PLN
Електричен палетар
Висина на подигање 0.15 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Andrychów
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се