Филтри -

Машини за складирање FAC

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Машини за складирање FAC

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
палетен вилушкар FAC палетен вилушкар FAC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 1 м Должина на вилушка 1.1 м
Година Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2011 Километража 330 м/ч Сила
Франција, Senlis

Other makes in the section "Машини за складирање"

електричен палетар Linde T 20
1
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 1290 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Linde T 16
1
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 2201 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Linde T 20
1
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 5309 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Linde T 20
1
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2014 Километража 3408 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Linde T 16
1
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 3008 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
палетен вилушкар Jungheinrich EJC112 палетен вилушкар Jungheinrich EJC112 палетен вилушкар Jungheinrich EJC112
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2017 Километража 3935 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Linde T 20
1
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 520 мм
Година 2014 Километража 2620 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Linde T 16
1
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 2652 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Linde T 16
1
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 3471 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
20.790 € GBP 17.720 GBP
Палетен вилушкар
Носивост 2350 кг Висина на подигање 2.5 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2020 Километража 3094 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 683 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 150 кг Гориво електро Висина на подигање 2.1 м
Година 2019 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Електричен палетар
Носивост 2200 кг Должина на вилушка 1.19 м
Година 2020 Километража 5010 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Електричен палетар
Носивост 2200 кг Должина на вилушка 1.19 м
Година 2020 Километража 5087 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.19 м
Година 2017 Километража 3786 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.24 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3703 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Количка со платформа
Година 2016 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 2004 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 950 €
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 4901 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 1559 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 550 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 2460 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 550 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 2332 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.19 м
Година 2018 Километража 3337 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи