Филтри -

Машини за складирање Fada

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за складирање Fada

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови палетни сталажи Fada UZUN EŞYALAR İÇİN DÖNER KONSOLLU RAF SİSTEMİ (RSCS)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Носивост 500000 кг
Година Километража Сила
Турција, Sakarya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трансферна количка
Година Километража Сила
Турција, Sakarya
нови палетни сталажи Fada UZUN RAFLI PROFİL DEPOLAMA SİSTEMİ (LSPS)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Носивост 500000 кг
Година Километража Сила
Турција, Sakarya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Носивост 1000000 кг
Година Километража Сила
Турција, Sakarya
нови палетни сталажи Fada PROFİL / BORU DEPOLAMA SİSTEMİ (PSS) нови палетни сталажи Fada PROFİL / BORU DEPOLAMA SİSTEMİ (PSS)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Носивост 500000 кг
Година Километража Сила
Турција, Sakarya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трансферна количка
Носивост 20000 кг
Година Километража Сила
Турција, Sakarya
нови трансферна количка Fada SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER (CTS) нови трансферна количка Fada SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER (CTS) нови трансферна количка Fada SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER (CTS)
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трансферна количка
Носивост 250000 кг
Година Километража Сила
Турција, Sakarya
нови палетни сталажи Fada DİKEY SAC METAL DEPOLAMA SİSTEMİ (VSMS)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Носивост 40000 кг
Година Километража Сила
Турција, Sakarya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трансферна количка
Година Километража Сила
Турција, Sakarya
нови палетни сталажи Fada UZUN RAFLI PROFİL DEPOLAMA SİSTEMİ (LSPS)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Носивост 500000 кг
Година Километража Сила
Турција, Sakarya
нови електричен палетар Fada KALIP DEĞİŞİM VE TRANSFER ARABASI (DTC)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 50000 кг
Година Километража Сила
Турција, Sakarya
нови палетни сталажи Fada ÇEKMECELİ KONSOL RAF DEPOLAMA SİSTEMİ (CRDS)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Носивост 500000 кг
Година Километража Сила
Турција, Sakarya
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се