Филтри -

Машини за складирање Fenwick од Франција

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за складирање Fenwick од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2017 Километража 608 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2011 Километража 1316 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција 510 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Гориво електро
Година 2012 Километража 10500 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Година 2005 Километража Сила
Франција, Senlis
електричен палетар Fenwick T 20 X електричен палетар Fenwick T 20 X електричен палетар Fenwick T 20 X
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Година 1992 Километража Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 3417 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 4079 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Електричен палетар
Носивост 2400 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 9952 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 2830 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се