Филтри -

Машини за складирање Fetra

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за складирање Fetra

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Количка со платформа
Година Километража Сила
Германија, Puchheim
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка со платформа
Носивост 500 кг
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка со платформа
Носивост 500 кг
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
нови количка со две тркала Fetra Plattenkarre mit Luft-Reifen
1
Контактирајте го продавачот
215 €
Количка со две тркала
Носивост 350 кг
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се