Филтри -

Машини за складирање Genie

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Машини за складирање Genie

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 181 кг
Година 2007 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 454 кг Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 0.7 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 136 кг Висина на подигање 3.8 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 295 кг Тип на јарбол од четири дела Висина на подигање 7.9 м Должина на вилушка 0.7 м
Година 05/2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 295 кг Висина на подигање 3.94 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Висина на подигање 4.98 м Должина на вилушка 0.7 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 181 кг Висина на подигање 3.06 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Cesate
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи