Филтри -

Машини за складирање Genie од Италија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за складирање Genie од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 454 кг Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 0.7 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 136 кг Висина на подигање 3.8 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 159 кг Висина на подигање 3.56 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 113 кг Висина на подигање 5.6 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 295 кг Висина на подигање 5.64 м
Година 09/2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 295 кг Тип на јарбол од четири дела Висина на подигање 7.9 м Должина на вилушка 0.7 м
Година 05/2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 295 кг Висина на подигање 3.94 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 181 кг Висина на подигање 3.06 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Висина на подигање 4.98 м Должина на вилушка 0.7 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се