Филтри -

Машини за складирање HANSELIFTER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за складирање HANSELIFTER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
950 €
Електричен палетар
Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Година 2014 Километража Сила
Германија, Hessisch Lichtenau
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се