Филтри -

Машини за складирање HC

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за складирање HC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 116 м/ч Сила
Германија, Twist
палетен вилушкар HC CDD20-AC1S
1
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.74 м
Година 2014 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Twist
палетен вилушкар HC CDD 12-AMC1-SZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 15 м/ч Сила
Германија, Twist
палетен вилушкар HC CDD12-AMC1
1
Контактирајте го продавачот
2.999 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Романија, Arges
палетен вилушкар HC CDD12-A2MC2-ISZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Twist
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се