Филтри -

Машини за складирање Hangcha

Резултати од пребарување: 288 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

288 огласа: Машини за складирање Hangcha

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MJ-SZ
1
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Романија, Arges
палетен вилушкар Hangcha CDD16AC1-I
1
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 6000 кг
Година 2022 Километража Сила
Романија, Arges
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2S-I палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2S-I
2
Контактирајте го продавачот
13.244 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен палетар Hangcha CBD20-I
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен палетар Hangcha CBD15-iRT нови електричен палетар Hangcha CBD15-iRT нови електричен палетар Hangcha CBD15-iRT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен палетар Hangcha CBD15-A
1
Контактирајте го продавачот
1.634 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-XT1S-SI
1
Контактирајте го продавачот
10.580 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AMC2
1
Контактирајте го продавачот
3.456 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.75 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
19.367 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 8 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција 210 €
Електричен палетар
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1252 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-A2MC2-ISZ нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-A2MC2-ISZ
2
Контактирајте го продавачот
4.561 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2 нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2
2
Контактирајте го продавачот
8.474 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.676 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 15 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2 нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2
2
Контактирајте го продавачот
8.474 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2 нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2
2
Контактирајте го продавачот
8.474 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2 нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2
2
Контактирајте го продавачот
8.474 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2 нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2
2
Контактирајте го продавачот
8.474 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
1.850 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м Должина на вилушка 1.25 м
Година 2024 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AEC2 нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AEC2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AEC2 нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AEC2
2
Контактирајте го продавачот
7.013 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC1-LI
1
Контактирајте го продавачот
13.842 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен палетар Hangcha CBD20-XT1S-SI
1
Контактирајте го продавачот
7.365 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.285 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 288 огласа
Прикажи