Филтри -

Машини за складирање Hangcha од Германија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Машини за складирање Hangcha од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.850 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.6 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2022 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
4.850 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.7 м
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Dortmund
палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC1
1
Контактирајте го продавачот
7.999 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2022 Километража 127 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2022 Километража 1568 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража 1447 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2 м
Година 2022 Километража 1325 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.74 м
Година 2022 Километража 1314 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
4.350 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.7 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
320 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг
Година 2023 Километража Сила
Германија, Cologne
палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2023 Километража 6 м/ч Сила
Германија, Twist
палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
5.650 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
5.650 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Dortmund
палетен вилушкар Hangcha CDD 12 - AC1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража 1524 м/ч Сила
Германија, Twist
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се