Филтри -

Машини за складирање Heli

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за складирање Heli

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.300 US$ EUR ≈ 2.101 €
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.12 м Ширина на вилушки 685 мм
Година 11/2020 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
палетен вилушкар Heli CDD12  V-3431 палетен вилушкар Heli CDD12  V-3431 палетен вилушкар Heli CDD12  V-3431
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година 2021 Километража 10 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година 2021 Километража 18 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2007 Километража 600 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
1.495 €
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
1.495 €
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
1.249 €
Рачен виљушкар
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Nootdorp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Ettenleur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 9630 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се