Филтри -

Машини за складирање Hyster од Германија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Машини за складирање Hyster од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.41 м
Година 2002 Километража 100 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 817 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1463 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.18 м
Година 2014 Километража 835 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.18 м
Година 2015 Километража 1009 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Гориво електро
Година 2020 Километража Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 596 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 536 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
3.990 €
Рачен виљушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 691 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
палетен вилушкар Hyster S1.4 палетен вилушкар Hyster S1.4
2
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2020 Километража 440 м/ч Сила
Германија, Eschweiler
палетен вилушкар Hyster S1.4AC
1
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, Eschweiler
палетен вилушкар Hyster S1.4AC палетен вилушкар Hyster S1.4AC
2
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2015 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Eschweiler
палетен вилушкар Hyster s 1.0ac
1
Контактирајте го продавачот
7.389 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.94 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, De-83104 Tuntenhausen
палетен вилушкар Hyster S1,5C палетен вилушкар Hyster S1,5C палетен вилушкар Hyster S1,5C
3
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 2.97 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 549 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.050 € Без ДДВ
Електричен палетар
Гориво електро
Година 2014 Километража 9476 м/ч Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се