Филтри -

Машини за складирање Hyster од Шпанија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за складирање Hyster од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година 2005 Километража 10744 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 2020 Километража 60 м/ч Сила
Шпанија, Vizcaya
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2009 Километража 1129 м/ч Сила
Шпанија, Vizcaya
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Палетен вилушкар
Година 2011 Километража 2866 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
електричен палетар Hyster P2.0S FBW електричен палетар Hyster P2.0S FBW електричен палетар Hyster P2.0S FBW
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 4048 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
5.990 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.84 м
Година 2021 Километража 16 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2003 Километража 3394 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
електричен палетар Hyster PC1.4 електричен палетар Hyster PC1.4
2
Контактирајте го продавачот
2.890 €
Електричен палетар
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 20 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
1.990 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 19277 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 1250 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 21552 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2013 Километража 7979 м/ч Сила
Шпанија, Castellón
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се