Филтри -

Машини за складирање Hyundai

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за складирање Hyundai

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.618 € GBP 3.100 GBP
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 1642 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година 2018 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се