Филтри -

Машини за складирање JAC

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за складирање JAC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Гориво електро
Година Километража Сила
Романија, Iași
нови палетен вилушкар JAC STACKER CDD 20 нови палетен вилушкар JAC STACKER CDD 20 нови палетен вилушкар JAC STACKER CDD 20
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2023 Километража Сила
Португалија, Mirandela
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2023 Километража Сила
Португалија, Mirandela
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Португалија, Mirandela
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2023 Километража Сила
Португалија, Mirandela
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се