Филтри -

Машини за складирање JAC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за складирање JAC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови електричен палетар JAC CBD15
1
Контактирајте го продавачот
1.573 € UAH 63.000 UAH
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1115 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се