Филтри -

Машини за складирање Jungheinrich од Чешка Република

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за складирање Jungheinrich од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража 170 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
4.100 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2007 Километража 1027 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.8 м
Година 2011 Километража 827 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2012 Километража 7542 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2018 Километража 2170 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2014 Километража 575 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2017 Километража 73 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2011 Километража 3754 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се