Филтри -

Машини за складирање Jungheinrich од Германија

Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

110 огласа: Машини за складирање Jungheinrich од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 12/2015 Километража Сила
Германија, Hiddenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 1998 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2000 Километража 10035 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Палетен вилушкар
Година 2018 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
1.320 €
Електричен влекач
Носивост 5000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 5741 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
1.290 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.22 м
Година 2017 Километража 2000 м/ч Сила
Германија, Nidda
Контактирајте го продавачот
3.240 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.4 м
Година 2014 Километража 8379 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
1.320 €
Електричен влекач
Носивост 5000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 741 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
5.880 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.2 м
Година 2018 Километража 5181 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
1.320 €
Електричен влекач
Носивост 5000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 4247 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.480 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2014 Километража 7314 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
1.920 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2004 Километража 10601 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
5.880 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.2 м
Година 2018 Километража 7250 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
2.760 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.4 м
Година 2012 Километража 3568 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.120 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.01 м
Година 2017 Километража 4939 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
2.760 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.4 м
Година 2012 Километража 3630 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.82 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 6690 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 148 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.6 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2018 Километража 427 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.56 м
Година 2018 Километража 790 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.6 м Должина на вилушка 1.11 м
Година 2014 Километража 6512 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.82 м
Година 2016 Километража 11550 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
2.640 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.8 м
Година 2007 Километража 6390 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
5.880 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.8 м
Година 2016 Километража 1745 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 1191 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи