Филтри -

Машини за складирање Jungheinrich од Холандија

Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

140 огласа: Машини за складирање Jungheinrich од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2014 Километража 2535 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година 2017 Километража 1436 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Година 2012 Километража 1713 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Година 2015 Километража 4893 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Година 2013 Километража 1473 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
електричен палетар Jungheinrich EJE C20 електричен палетар Jungheinrich EJE C20 електричен палетар Jungheinrich EJE C20
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2011 Километража 6403 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Електричен палетар
Година Километража Сила
Холандија, Drachten
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Електричен палетар
Година Километража Сила
Холандија, Oudehorne
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
електричен палетар Jungheinrich EJE120 електричен палетар Jungheinrich EJE120
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2014 Километража 3100 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2016 Километража 2502 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2015 Километража 5903 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар Jungheinrich EJC M10 палетен вилушкар Jungheinrich EJC M10 палетен вилушкар Jungheinrich EJC M10
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 538 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2015 Километража 7723 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Ширина на вилушки 570 мм
Година 2013 Километража 4834 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 7000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 7981 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2011 Километража 6781 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2011 Километража 7042 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар Jungheinrich EJC216z палетен вилушкар Jungheinrich EJC216z палетен вилушкар Jungheinrich EJC216z
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2016 Километража 5617 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Електричен палетар
Година Километража Сила
Холандија, Drachten
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 250 €
Електричен палетар
Година Километража Сила
Холандија, Drachten
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Електричен палетар
Година Километража Сила
Холандија, Drachten
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2011 Километража 11178 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се