Филтри -

Машини за складирање Jungheinrich од Италија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Машини за складирање Jungheinrich од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Rome
електричен влекач Jungheinrich EZS350XL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2013 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен влекач Jungheinrich EZS 350XL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 5000 кг Гориво електро
Година 2010 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)

Други марки во делот "Машини за складирање од Италија"

Контактирајте го продавачот
3.000 €
Палетни сталажи
Носивост 2000 кг
Година 1992 Километража Сила
Италија, Rimini - Rn
палетен вилушкар OM CL10.50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1050 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 185 мм
Година 2005 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
палетен вилушкар Linde E10TX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2001 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
електричен палетар Yale p16 електричен палетар Yale p16 електричен палетар Yale p16
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1150 м
Година Километража Сила
Италија, CAMPOGALLIANO MO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1300 кг Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Италија, CAMPOGALLIANO MO
рачен виљушкар Apex WH20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Година 2020 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2013 Километража 5224 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 1220 м/ч Сила
Италија, Beinette
палетен вилушкар Linde L 10 палетен вилушкар Linde L 10 палетен вилушкар Linde L 10
3
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.45 м
Година 2018 Километража 1635 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година 2018 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножичест палетар
Носивост 1000 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1 м Ширина на вилушки 170 мм
Година 2007 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.4 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
380 €
Мрежест контејнер
Носивост 1345 кг
Година 2009 Километража Сила
Италија, Rome
електричен палетар Manitou EP20 easy електричен палетар Manitou EP20 easy електричен палетар Manitou EP20 easy
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2022 Километража 6 м/ч Сила
Италија, Rome
електричен палетар KRK METALLURGIK xxx електричен палетар KRK METALLURGIK xxx
2
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Електричен палетар
Година Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година 2021 Километража Сила
Италија, Rome
електричен влекач Linde P60Z
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 6000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
електричен влекач Linde P60Z
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 6000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
електричен влекач Linde P80
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2015 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
палетни сталажи SCAFFALATURA VARIE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи