Филтри -

Машини за складирање Jungheinrich од Романија

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

37 огласа: Машини за складирање Jungheinrich од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.916 € RON 9.520 RON
Палетен вилушкар
Висина на подигање 1.9 м
Година Километража Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Електричен палетар
Носивост 2200 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2005 Километража 1591 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Електричен палетар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2010 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
3.848 € RON 19.120 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.11 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 9723 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.152 € RON 20.630 RON
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.78 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 1988 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.649 € RON 23.100 RON
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
6.371 € RON 31.650 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1300 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
нови палетен вилушкар Jungheinrich EJC M10ZT
1
Контактирајте го продавачот
4.548 € RON 22.590 RON
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.358 € RON 26.620 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 180 мм
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.368 € RON 26.670 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1300 кг Гориво електро Висина на подигање 2.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 6 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
16.920 € RON 84.040 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2022 Километража 127 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.557 € RON 22.640 RON
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 1014 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.368 € RON 26.670 RON
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 55 мм
Година 2016 Километража 13501 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.571 € RON 27.680 RON
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 8140 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.760 € RON 23.650 RON
Електричен палетар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 1793 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.760 € RON 23.650 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 8217 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
1.438 € RON 7.146 RON
Ножичест палетар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 0.8 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.218 € RON 11.020 RON
Рачен виљушкар
Носивост 2200 кг Висина на подигање 0.21 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.725 € RON 13.540 RON
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.142 € RON 20.580 RON
Електричен палетар
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.12 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
нови рачен виљушкар Jungheinrich AM 22 нови рачен виљушкар Jungheinrich AM 22 нови рачен виљушкар Jungheinrich AM 22
3
Контактирајте го продавачот
658,40 € RON 3.271 RON
Рачен виљушкар
Носивост 2200 кг Висина на подигање 0.21 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.623 € RON 13.030 RON
Електричен палетар
Носивост 1300 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
516,50 € RON 2.566 RON
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.050 € RON 20.120 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.953 € RON 24.610 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се