Филтри -

Машини за складирање Jungheinrich од Шпанија

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

62 огласа: Машини за складирање Jungheinrich од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.66 м
Година 2017 Километража 3812 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2008 Километража 661 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 6255 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich ERE 225 електричен палетар Jungheinrich ERE 225 електричен палетар Jungheinrich ERE 225
3
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2014 Километража 2639 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2011 Километража 1093 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Електричен палетар
Носивост 2200 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 2386 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2018 Километража 6021 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich ERE 225
1
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 8221 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.74 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2017 Километража 5305 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2019 Километража 6594 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2019 Километража 43 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich EJE C20 електричен палетар Jungheinrich EJE C20 електричен палетар Jungheinrich EJE C20
3
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.75 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 517 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich ERE 120 електричен палетар Jungheinrich ERE 120 електричен палетар Jungheinrich ERE 120
3
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 3149 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 220 250 ZT
1
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража 876 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2017 Километража 8582 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.9 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 1319 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен влекач Jungheinrich EZS 350 XL електричен влекач Jungheinrich EZS 350 XL електричен влекач Jungheinrich EZS 350 XL
3
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Електричен влекач
Носивост 5000 кг Гориво електро
Година 2008 Километража 2502 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 214 535 DZ палетен вилушкар Jungheinrich EJC 214 535 DZ палетен вилушкар Jungheinrich EJC 214 535 DZ
3
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.35 м
Година 2012 Километража 2941 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2013 Километража 3821 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 5106 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 4756 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich EJE C20 електричен палетар Jungheinrich EJE C20 електричен палетар Jungheinrich EJE C20
3
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 1028 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи