Филтри -

Машини за складирање Jungheinrich од Шведска

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за складирање Jungheinrich од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 26,70 € SEK 300 SEK
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Шведска, Billesholm
палетен вилушкар Jungheinrich Truck Linde L 12 LP - 141 säljes via auktion
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Piteå
Контактирајте го продавачот
аукција 115,70 € SEK 1.300 SEK
Палетен вилушкар
Гориво електро Должина на вилушка 1.18 м
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Uppsala
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се