Филтри -

Машини за складирање Jungheinrich од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за складирање Jungheinrich од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.55 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2000 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.195 м Должина на вилушка 1800 м
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 10000 кг Висина на подигање 2.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1998 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се